Memcache API and Integration (7.x-1.6) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: enable
ne: सक्षम पार्नुहोस्

en: Administer
ne: व्यवस्थापक

en: Value
ne: मान

en: Size
ne: आकार

en: Time
ne: समय

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: status
ne: स्थिति

en: Reports
ne: प्रतिवेदनहरू
