Memcache API and Integration (7.x-1.7-beta1) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Home
cs: Domů

en: enable
cs: povolit

en: Administer
cs: Spravovat

en: Value
cs: Hodnota

en: Totals
cs: Celkem

en: Size
cs: Velikost

en: Time
cs: Čas

en: key
cs: klíč

en: Unknown
cs: Neznámý

en: n/a
cs: není

en: status
cs: stav

en: Reports
cs: Logy

en: more information
cs: více informací

en: Connections
cs: Spojení
