Memcache API and Integration (7.x-1.7-beta1) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: enable
gl: activar

en: Administer
gl: Administrar

en: Value
gl: Valor

en: Totals
gl: Totais

en: Size
gl: Tamaño

en: Time
gl: Hora

en: key
gl: clave

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: n/a
gl: n/d

en: status
gl: estado

en: Property
gl: Propiedade

en: Reports
gl: Informes

en: more information
gl: máis información
