Memcache API and Integration (7.x-1.7-beta1) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: enable
nl: inschakelen

en: Administer
nl: Beheren

en: Value
nl: Waarde

en: Totals
nl: Totalen

en: Size
nl: Grootte

en: Time
nl: Tijd

en: key
nl: sleutel

en: Unknown
nl: Onbekend

en: n/a
nl: niet beschikbaar

en: Property
nl: Eigenschap

en: Expire
nl: Vervallen

en: Reports
nl: Rapporten

en: status report
nl: statusrapport

en: operation
nl: handeling

en: more information
nl: meer informatie

en: Performance and scalability
nl: Prestaties en schaalbaarheid

en: Connections
nl: Verbindingen
