Memcache API and Integration (7.x-1.7-beta1) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Home
sk: Domov

en: enable
sk: povoliť

en: Administer
sk: Spravovať

en: Value
sk: Hodnota

en: Totals
sk: Spolu

en: Size
sk: Veľkosť

en: Time
sk: Čas

en: key
sk: kľúč

en: Unknown
sk: Neznámy

en: n/a
sk: nie je

en: status
sk: stav

en: Property
sk: Vlastnosť

en: Reports
sk: Hlásenia

en: more information
sk: viac informácií
