Memcache API and Integration (7.x-1.7-beta2) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Home
hr: Početna

en: enable
hr: omogući

en: Administer
hr: Administriraj

en: Value
hr: Vrijednost

en: Size
hr: Veličina

en: Time
hr: Vrijeme

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: n/a
hr: nije dostupno

en: Property
hr: Svojstvo

en: Reports
hr: Izvješća

en: more information
hr: više informacija
