Memcache API and Integration (7.x-1.7-rc1) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: enable
eo: ŝaltu

en: Administer
eo: Administru

en: Value
eo: Valoro

en: Size
eo: Grandeco

en: Time
eo: Tempo

en: Unknown
eo: Nekonata

en: status
eo: stato

en: Reports
eo: Raportoj
