Memcache API and Integration (7.x-1.7-rc1) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: enable
mr: समर्थ

en: Administer
mr: व्यवस्थापन

en: Value
mr: किंमत

en: Totals
mr: एकूण

en: Size
mr: आकार

en: Time
mr: वेळ

en: Reports
mr: अहवाल
