Memcache API and Integration (7.x-1.7) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Administer
cy: Gweinyddwr

en: Value
cy: Gwerth

en: Size
cy: Maint

en: Time
cy: Amser

en: key
cy: allwedd

en: Unknown
cy: Anhysbys

en: status
cy: statws

en: Reports
cy: Adroddiadau

en: more information
cy: mwy o wybodaeth
