Memcache API and Integration (7.x-1.8) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: enable
bg: активирай

en: Administer
bg: Администрация

en: Value
bg: Стойност

en: Size
bg: Размер

en: Time
bg: Време

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: status
bg: състояние

en: Property
bg: Свойство

en: Reports
bg: Доклади

en: more information
bg: допълнителна информация
