Memcache API and Integration (7.x-1.8) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: enable
lt: įjungti

en: Administer
lt: Administravimas

en: Value
lt: Reikšmė

en: Size
lt: Dydis

en: Time
lt: Laikas

en: key
lt: raktas

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: n/a
lt: n/d

en: status
lt: būsena

en: Reports
lt: Ataskaitos

en: more information
lt: daugiau informacijos
