Memcache API and Integration (7.x-1.8) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Administer
bs: Administriraj

en: Value
bs: Vrijednost

en: Size
bs: Veličina

en: Time
bs: Vrijeme

en: Unknown
bs: Nepoznato
