Memcache Status (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Memcache status
uk: Стан Memcache

en: Access Memcache status
uk: Доступ до стану memcache

en: View cache reports and flush memcache servers.
uk: Перегляд звітів кешу та очищення серверів memcache.

en: Memcache Status
uk: Стан Memcache

en: Adds Memcache status to the administrative reports.
uk: Додає стан Memcache до адміністративних звітів.
