Memcache Storage (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (38 entries)

en: Action
uk: Дія

en: Cache
uk: Кеш

en: Key
uk: Ключ

en: Result
uk: Результат

en: Flush all caches
uk: Очистити весь кеш

en: Performance and scalability
uk: Швидкодія і масштабованість

en: Connected
uk: З'єднано

en: Memcache version
uk: Версія Memcache

en: Flush selected
uk: Очистити обране.

en: All data stored in memcache will be cleared.
uk: Всі дані, що зберігаються в memcache будуть очищені.

en: Flush memcache data
uk: Очистити дані memcache

en: Flush selected bins
uk: Очистити обрані сегменти

en: Select cache bins
uk: Оберіть сегменти кешу

en: Cache will be flushed only from selected bins.
uk: Будуть очищені лише обрані сегменти кешу.

en: No bins were selected.
uk: Не обрано жодного сегменту.

en: Bin @bin was successfully cleared.
uk: Сегмент @bin був успішно очищений.

en: Bin @bin was not cleared.
uk: Сегмент @bin не був очищений.

en: Manage Memcache Storage settings
uk: Керування налаштуваннями Memcache Storage

en: Administer Memcache storage
uk: Адміністрування Memcache storage

en: Manage Memcache storage module settings.
uk: Керування налаштуваннями модуля Memcache storage.

en: View Memcache Storage debug output
uk: Перегляд зневаджувальної інформації від Memcache Storage

en: Allow user to see memcache I/O operations at the bottom of the page.
uk: Дозволити користувачеві переглядати операції введення/виведення memcache I/O в нижній частині сторінки.

en: Memcache data
uk: Дані Memcache

en: Memcache data was successfully flushed.
uk: Дані Memcache були повністю очищені.

en: Total time, ms
uk: Усього часу, мс

en: Total memory used, MB
uk: Усього використано пам'яті, МБ

en: Total hits / %
uk: Усього влучень / %

en: Total misses / %
uk: Усього невлучень / %

en: Time, ms
uk: Час, ms

en: Used memory, KB
uk: Використовувана пам'ять, KB

en: Memcache storage
uk: Сховище Memcache

en: Extension is not available
uk: Розширення недоступне

en: <a href="@url">Memcache</a> extensions must be installed in order to use memcache integration.
uk: Для використання інтеграції з memcache необхідно встановити розширення <a href="@url">Memcache</a>.

en: Not connected
uk: Немає з'єднання

en: MemcacheStorage class is loaded.
uk: Клас MemcacheStorage завантажено.

en: MemcacheStorage class is not currently loaded.
uk: Клас MemcacheStorage наразі не завантажений.

en: Check README.txt and ensure that settings.php is configured correctly.
uk: Перегляньте README.txt і впевніться в належному налаштування файла settings.php.

en: Allows to store cache in memory using <a href="http://pecl.php.net/package/memcache">memcache</a> library.
uk: Дозволяє зберігати кеш в пам'яті використовуючи бібліотеку <a href="http://pecl.php.net/package/memcache">memcache</a>.
