Memcache Storage (7.x-1.0-beta5) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Action
id: Tindakan

en: Cache
id: Tembolokan

en: Key
id: Kunci

en: Result
id: Hasil

en: Flush all caches
id: Siram semua cache

en: Performance and scalability
id: Kinerja dan skalabilitas

en: Memcache version
id: Versi Memcache
