Memcache Storage (7.x-1.0-rc1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Action
ca: Acció

en: Cache
ca: Memòria cau

en: Key
ca: Clau

en: Result
ca: Resultat

en: Front page
ca: Portada

en: User page
ca: Pàgina d'usuari

en: Custom pages
ca: Pàgines personalitzades

en: Flush all caches
ca: Neteja totes les memòries cau

en: Performance and scalability
ca: Rendiment i escalabilitat
