Memcache Storage (7.x-1.0-rc1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Action
et: Tegevus

en: Cache
et: Vahemälu

en: Key
et: Võti

en: Result
et: Tulemus

en: Front page
et: Avaleht

en: Custom pages
et: Kohandatud lehed
