Memcache Storage (7.x-1.0-rc1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Action
fi: Toiminto

en: Cache
fi: Välimuisti

en: Key
fi: Avain

en: Result
fi: Tulos

en: Front page
fi: Etusivu

en: User page
fi: Käyttäjäsivu

en: Custom pages
fi: Kustomoidut sivut

en: Flush all caches
fi: Tyhjennä kaikki välimuistit

en: Performance and scalability
fi: Suorituskyky ja skaalautuvuus

en: Memcache version
fi: Memcachen versio
