Memcache Storage (7.x-1.0-rc1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Action
lt: Veiksmas

en: Cache
lt: Podėlis

en: Key
lt: Raktas

en: Result
lt: Rezultatas

en: Front page
lt: Pirmas puslapis

en: Node page
lt: Mazgo puslapis

en: Flush all caches
lt: Išvalyti kešą
