Memcache Storage (7.x-1.0-rc1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Action
fa: عملکرد

en: Cache
fa: حافظه موقت

en: Key
fa: کلید

en: Result
fa: نتیجه

en: Front page
fa: صفحه اول

en: Flush all caches
fa: تنظیف  تمامی حافظۀ موقت
