Memcache Storage (7.x-1.0-rc10) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Action
cs: Akce

en: Success
cs: Úspěšně dokončeno

en: Front page
cs: Titulní stránka

en: User page
cs: Stránka uživatele

en: Flush all caches
cs: Vyprázdnit veškerou mezipaměť
