Memcache Storage (7.x-1.0-rc10) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Action
nl: Actie

en: Success
nl: Succes

en: Result
nl: Resultaat

en: Front page
nl: Voorpagina

en: Failed
nl: Mislukt

en: User page
nl: Profielpagina

en: Custom pages
nl: Specifieke pagina's

en: Flush all caches
nl: Alle caches leegmaken

en: Performance and scalability
nl: Prestaties en schaalbaarheid
