Memcache Storage (7.x-1.0-rc10) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Action
sk: Akcia

en: Success
sk: Úspech

en: Front page
sk: Titulná stránka

en: Failed
sk: Neúspešné

en: User page
sk: Stránka používateľa

en: Flush all caches
sk: Vyprázdniť celú vyrovnávaciu pamäť
