Memcache Storage (7.x-1.0-rc2) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Action
ar: إجراء

en: Cache
ar: ذاكرة التخزين المؤقت

en: Key
ar: المفتاح

en: Result
ar: نتيجة

en: Front page
ar: الصفحة الرئيسية
