Memcache Storage (7.x-1.0-rc2) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Action
it: Azione

en: Key
it: Chiave

en: Result
it: Risultato

en: Front page
it: Prima pagina

en: Custom pages
it: Pagine personalizzate

en: Flush all caches
it: Svuota tutte le cache

en: Performance and scalability
it: Performance e scalabilità
