Memcache Storage (7.x-1.0-rc2) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Action
lv: Darbība

en: Cache
lv: Kešatmiņa

en: Key
lv: Atslēga

en: Result
lv: Rezultāts

en: Front page
lv: Sākumlapa

en: User page
lv: Lietotāja lapa
