Memcache Storage (7.x-1.0-rc2) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Action
pt: Ação

en: Key
pt: Chave

en: Result
pt: Resultado

en: Front page
pt: Página principal

en: User page
pt: Página do utilizador

en: Custom pages
pt: Páginas personalizadas

en: Node update
pt: Actualização do nó

en: Flush all caches
pt: Esvaziar todas as caches
