Memcache Storage (7.x-1.0-rc3) - en to no translation catalogue (9 entries)

en: Action
no: Handling

en: Cache
no: Hurtigbuffer

en: Key
no: Nøkkel

en: Result
no: Resultat

en: Front page
no: Forside

en: Node update
no: Artikkel oppdatert

en: User delete
no: Slett bruker

en: Flush all caches
no: Tøm alle mellomlagre

en: User update
no: Brukeroppdatering
