Memcache Storage (7.x-1.0-rc3) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Action
oc: Accion

en: Key
oc: Clau

en: Front page
oc: Pagina d'acuèlh

en: Custom pages
oc: Paginas personalizadas

en: Flush all caches
oc: Voidar totes los caches
