Memcache Storage (7.x-1.0-rc3) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Action
pl: Akcja

en: Cache
pl: Pamięć podręczna

en: Key
pl: Klucz

en: Result
pl: Wynik

en: Front page
pl: Strona główna

en: User page
pl: Strona użytkownika

en: Custom pages
pl: Własne strony

en: Node update
pl: Aktualizacja wpisu

en: Flush all caches
pl: Wyczyść wszystkie pamięci podręczne

en: Performance and scalability
pl: Wydajność i skalowalność

en: Connected
pl: Połączony

en: Memcache version
pl: Wersja Memcache
