Memcache Storage (7.x-1.0-rc3) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Action
sv: Åtgärd

en: Key
sv: Nyckel

en: Result
sv: Resultat

en: Front page
sv: Startsida

en: Flush all caches
sv: Rensa alla cachar
