Memcache Storage (7.x-1.0-rc3) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Action
vi: Thao tác

en: Key
vi: Khóa

en: Front page
vi: Trang nhất

en: Custom pages
vi: Các trang tự tạo

en: Connected
vi: Đã kết nối
