Memcache Storage (7.x-1.0-rc4) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Action
da: Handling

en: Key
da: Nøgle

en: Result
da: Resultat

en: Front page
da: Forside

en: User page
da: Brugerside

en: Node page
da: Indholdsside

en: Custom pages
da: Tilpassede sider

en: Node update
da: Opdatering af indhold

en: Flush all caches
da: Tøm alle cacher

en: Performance and scalability
da: Ydelse og skalering
