Memcache Storage (7.x-1.0-rc4) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Action
gl: Acción

en: Cache
gl: Caché

en: Key
gl: Clave

en: Front page
gl: Páxina de inicio

en: Flush all caches
gl: Baleirar todas as cachés
