Memcache Storage (7.x-1.0-rc4) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Action
hu: Művelet

en: Cache
hu: Gyorsítótár

en: Key
hu: Kulcs

en: Result
hu: Eredmény

en: Front page
hu: Címlap

en: User page
hu: Felhasználói oldal

en: Node page
hu: Tartalom oldal

en: Custom pages
hu: Egyéni oldalak

en: Node update
hu: Módosított tartalom

en: User delete
hu: Felhasználó törlése

en: Flush all caches
hu: Minden gyorsítótár ürítése

en: Performance and scalability
hu: Teljesítmény és méretezhetőség

en: Bin
hu: Tároló

en: Memcache Storage
hu: Memcache tároló
