Memcache Storage (7.x-1.0-rc4) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Action
ja: アクション

en: Cache
ja: キャッシュ

en: Key
ja: キー

en: Result
ja: 結果

en: Front page
ja: フロントページ

en: Node page
ja: ノードページ

en: Custom pages
ja: カスタムページ

en: Node update
ja: ノード更新

en: Flush all caches
ja: すべてのキャッシュをフラッシュ
