Memcache Storage (7.x-1.0-rc4) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Cache
ka: ქეში

en: Key
ka: გასაღები

en: Result
ka: შედეგი

en: Front page
ka: მთავარი გვერდი
