Memcache Storage (7.x-1.0-rc4) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Action
tr: Eylem

en: Cache
tr: Önbellek

en: Key
tr: Anahtar

en: Result
tr: Sonuç

en: Front page
tr: Ana sayfa

en: Custom pages
tr: Özel sayfalar

en: Flush all caches
tr: Tüm önbellekleri temizle

en: Performance and scalability
tr: Performans ve ölçeklenebilirlik
