Memcache Storage (7.x-1.0-rc5) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Action
fa: عملکرد

en: Result
fa: نتیجه

en: Front page
fa: صفحه اول

en: User page
fa: صفحه ی کاربر

en: Custom pages
fa: صفحات سفارشی

en: Flush all caches
fa: تخلیه کلیه حافظه‌های موقت

en: Performance and scalability
fa: عملکرد و مقیاس‌پذیری
