Memcache Storage (7.x-1.0-rc7) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Action
pt: Ação

en: Result
pt: Resultado

en: Front page
pt: Página inicial

en: User page
pt: Página do usuário

en: Node page
pt: Página do node

en: Custom pages
pt: Páginas personalizadas

en: Flush all caches
pt: Limpar todos os caches

en: Performance and scalability
pt: Performance e escalabilidade
