Memcache Storage (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Action
hi: कार्रवाई

en: Success
hi: सफलता

en: Result
hi: परिणाम

en: Failed
hi: असफल हुआ

en: Flush all caches
hi: सभी कैश निकलवाने
