Memcache Storage (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Action
ar: إجراء

en: Result
ar: نتيجة

en: Failed
ar: فشل

en: Clear all caches
ar: مسح كل ذواكر التخزين المؤقت
