Memcache Storage (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Action
et: Tegevus

en: Success
et: Õnnestus

en: Result
et: Tulemus

en: Failed
et: Ebaõnnestus

en: Clear all caches
et: Tühjenda kogu vahemälu
