Memcache Storage (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Success
fr: Succès

en: Result
fr: Résultat

en: Failed
fr: Échec

en: Clear all caches
fr: Effacer tous les caches

en: Performance and scalability
fr: Performances et extensibilité
