Memcache Storage (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Action
he: פעולה

en: Success
he: הצלחה

en: Result
he: תוצאה

en: Failed
he: נכשל

en: Clear all caches
he: ניקוי כל המטמונים
