Memcache Storage (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Action
ja: アクション

en: Result
ja: 結果

en: Failed
ja: 失敗

en: Clear all caches
ja: すべてのキャッシュをクリアー
