Memcache Storage (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Action
pt: Ação

en: Success
pt: Sucesso

en: Result
pt: Resultado

en: Failed
pt: Falhou

en: Clear all caches
pt: Limpar todas as caches
