Memcache Storage (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Action
ro: Acțiune

en: Success
ro: Succes

en: Result
ro: Rezultat

en: Failed
ro: Eșuat

en: Clear all caches
ro: Golește tot cache-ul
