Memcache Storage (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Action
da: Handling

en: Success
da: Succes

en: Result
da: Resultat

en: Failed
da: Mislykkedes

en: Clear all caches
da: Ryd alle cacher

en: Performance and scalability
da: Ydelse og skalering
