Memcache Storage (7.x-1.2) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Action
el: Ενέργεια

en: Success
el: Επιτυχία

en: Result
el: Αποτέλεσμα

en: Failed
el: Απέτυχε

en: Clear all caches
el: Διαγραφή όλων των μνημών
